2. ročník

Víťazi

Kategória “Malé a stredné e-shopy”

O nás

Tento online obchod predáva prvotriednu posteľnú bielizeň a špecializuje sa predovšetkým na posteľné obliečky a napínacie plachty. Ak hľadáte obliečky v rôznych veľkostiach a rôznych kvalitných materiálov, ste na správnej adrese :)

Kategória “Skokani a exportéri”

O nás

Bubulákovo je viac ako e-shop s látkami a galantériou. Je to miesto, kde sa stretávajú nadšenci šitia, kde každý nájde to, čo hľadá a hlavne je to miesto, kde sú ľudia. Od začiatku existencie sa snažia ísť inou cestou a veria, že práve preto ich majú ľudia radi. Kvalita, dobré ceny a ľudský prístup....Bubulákovo nie je obchod bez tváre. Bubuláci sú: Dáša, Michal, Tinka, Henka, Eva a Romanka :)

Kategória “Bricks to clicks”

O nás

E-shop Vnímavé hračky predávajú špičkové hračky a nepochybujú o tom, že ich výber je najlepší na Slovensku. Už od roku 2009 menia dlhoročné zvyklosti pri nakupovaní hračiek tým, že prinášajú do tohto segmentu funkčnosť, kvalitu, krásu a ekológiu. Inšpirujú uvedomelých rodičov k lepšiemu prístupu k deťom a hraniu.

Kategória “České e-shopy”

O nás

Tradícia predaja kľúčok siaha až do roku 2009. Pôvodne pôsobili pod rôznymi menami e-shopov, dnes už pôsobia pod názvom rajkovani.cz. V súčasnosti obslúžia ročne niekoľko tisíc zákazníkov. Za posledné 2 roky sa dostali medzi TOP 3 internetové obchody vo svojom odbore.

Špeciálna cena - Cena za najväčší investičný potenciál

O nás

Každé pracovné ráno väčšina z nás rieši: Čo na seba do roboty? Ak vám navyše pri práci hrozí, že stúpite na klinec, alebo že sa inak poraníte, potrebujete sa vystrojiť ešte lepšie. Preto tento e-shop “oblieka ľudí do roboty”. Tak, aby sa cítili pohodlne, boli v bezpečí a aby ich práca bavila minimálne tak, ako tím Obleč sa do roboty :-)

Špeciálna cena - Cena za najväčší dopad na spoločnosť

O nás

Svet spoločenských hier je obrovský a bohatý. iHRYsko prináša radosť ľuďom cez eshop, predajne, ale aj desiatky podujatí po celom Slovensku. Baví ich vidieť, ako sa hrá čoraz viac ľudí. A rovnako ich baví robiť biznis inak - dôverovať zákazníkom (posielame balíčky pred platbou), byť nápomocný (aj cez live chat), dávať im možnosť ochutnať to, čo kupujú (na podujatiach či v herničkách pri predajniach).

 • August, 2016

  Začiatok online kampane

 • September - November, 2016

  Kick-off eventy

 • December, 2016

  Začiatok prihlasovania do súťaže

 • Apríl - November, 2017

  Akceleračné školenia pre finalistov

 • 15.2. - 15.3. 2017

  Verejné hlasovanie

 • 28.2. 2017

  Koniec prihlasovania do súťaže

 • 17.3. 2017

   Vyselektovanie finalistov

 • 7. 4. 2017

  Finále MastersGate

Partneri MastersGate 2017