Zlatý partner

DHL

DHL Parcel je váš spoľahlivý dodávateľ prepravných služieb v oblasti B2C, ktorý robí nielen online nakupovanie čo najpohodlnejším.

www.dhlparcel.sk

strieborní partneri

KPMG

KPMG je celosvetová sieť poradenských spoločností poskytujúcich služby v oblasti auditu, daní a poradenstva.

>>> viac info <<<

Bigname

Bigname je prvá slovenská naming agentúra, ktorá má za sebou viac ako 150 projektov tvorby nových značiek od názu, loga, identity, až po ochrannú známku.

www.bigname.sk

FHB Group

Kompletný outsourcing logistiky pre eshopy. Moderná distribúcia tovaru (balíkov). Fulfillment – efektívne riešenie skladovania, balenia a dopravy tovaru a balíkov do celého sveta. To celé v jednom a lacnejšie.

>>> viac info <<<

Zásielkovňa

Sieť výdajných miest pre ČR a SR pre eshopy.

>>> viac info <<<

Bronzoví Partneri

MagicScriptBidding
Medio Interactive

Analytická a konzultační agentura Medio Interactive.

www.medio.cz

Besteron

Besteron je moderný platobný systém určený pre uskutočnenie platieb medzi internetovým obchodom a zákazníkom v reálnom čase.

www.besteron.sk

SAEC

Certifikovaný obchod SAEC – Bezpečný nákup prináša zákazníkom internetových obchodov záruku a zároveň záväzok internetového obchodníka, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.

www.bezpecnynakup.sk

Pricemania academy

Prvý komplexný vzdelávací program pre oblasť e-commerce a online marketingu. Formou interaktívnych workshopov vedených skúsenými profesionálmi z praxe vás prevedie problematikou online biznisu.

www.pricemaniaacademy.sk

SuperFaktúra

SuperFaktúra je jednoduchý online systém pre organizáciu malého podnikateľa. Faktúry, štatistiky, online platby, daňové priznanie a mnoho iných nástrojov.

www.superfaktura.sk

Profit365

Online účtovný softvér s množstvom funkcií vytvorený pre živnostníkov, malé a stredné veľké firmy, účtovníkov a účtovné spoločnosti.

www.profit365.eu

Odborní garanti a Organizátor

ui42 digital

Akcelerujeme váš online business. Provízny marketing alebo marketing poháňaný a riadený profitom je dušou ui42 digital.

Acomware

Jsme konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na e-commerce poradenství, exportní strategie a multikanálový marketing.

www.acomware.cz

Daren&Curtis
Našim poslaním je budovať značky a prinášať klientom nových zákazníkov.
Sme na trhu, aby sme napĺňali marketingové a reklamné ciele našich klientov a vytvárali efektívne komunikačné kampane.Sme reklamná agentúra ako má byť.
Volis International

Certifikovaní špecialisti na online marketing, PPC kampane, videoreklamu, sociálne siete, stratégiu a webovú analytiku.

www.volis-international.com

ui42

Špičková webová agentúra ui42: tvorba web stránok, design, CMS, e-shopy, usability, správa a rozvoj e-shopov. Prinášame Vám inovatívne riešenia už od roku 1997.

www.ui42.sk

Buxus

Buxus je CMS a e-commerce systém vytvorený pre úspech. Poskytuje vám nástroje na marketing, komunikáciu so zákazníkmi aj správu objednávok. 15 rokov skúseností, stovky webov vrátane e-shopov, ktoré sú jednotkou na trhu.