Heureka Roadshow konečne na Slovensku

Máte chuť vyťažiť maximum počas blížiacej sa top sezóny roka? Vsaďte na porovnávače!

Už 18. septembra získate skvelé tipy priamo od eshopu GymBeam, ktorého stabilné % z celkových obratov tvoria práve porovnávače. Tipy a triky prinesú aj odborníci zo spoločností ako sú Heureka, Mergado, ui42 a Bidding Fox.

Registráciu na akciu môžete vykonať tu.

Na základe spätnej väzby od e-shopov sme v spolupráci s partnerom Heureka pripravili event, ktorý je otvorený pre všetkých, ktorí majú záujem ísť do hĺbky problematiky porovnávačov. Čaká vás celodenný program, nabitý informáciami využiteľnými do praxe, s príjemným celodenným občerstvením.

Počas doobedia máme pripravené praktické príklady základných nastavení Heuréky. V prvých dvoch blokoch sa dozviete ako správne nastaviť obchod, XML feed či párovanie produktov. Nebudú chýbať informácie o najčastejších chybách e-shopov a ďalšie možnosti navýšenia ziskov z Heureky, napríklad Heureka Košík.

V popoludňajšej časti budú prebiehať 2 panelové diskusie. Prvá na tému špecifikácie práce internistu z eshopu GymBeam v porovnaní so špecialistom z agentúry ui42. Druhá panelová diskusia bude prebiehať medzi autobiddovacími nástrojmi Bidding Fox a MagicScript. Medzi panelovkami nám v poobednej časti Mergado porozpráva ako expandovať vrámci porovnávačov na susedné trhy. Viac informácií o evente, speakroch a témach nájdete na MastersGate - Heureka Roadshow.

Chcete sa stretnúť s odborníkmi a majiteľmi eshopov? Príďte na Heureka Roadshow už 18. Septembra do Bratislavy. Registrujte sa už dnes!

Chcem sa registrovať

Diskusia

Zapojte sa do diskusie a zvýšite dvojnásobne hodnotu tohto článku.