Pre víťazov

Magic Script

Zvýšte svoj zisk z PPC reklamy o 30-50% medzimesačne! Vyberte si produkt optimalizácie biddingu pomocou algoritmu Magic Script, ktorý na hodinovej báze dokáže správne určiť cenu za klik pre Adwords, Shopping, Heureku, Zboží a Sklik a tým vám pri nezmenených nákladoch zvýšiť váš obrat a zisk. Na 1 mesiac zadarmo + nasadenie = podľa cenníka pre všetkých finalistov s Google spendom nad 2500€/mesačne.

DHL Parcel

Špecialista na spoľahlivú balíkovú prepravu má pre víťazov vo všetkých troch kategóriách pripravené nasledovné ceny na obdobie 6 mesiacov: -Preprava prvých 50 zásielok v mesiaci v rámci SR zadarmo, následne za akciovú cenu 2€ bez DPH.

40% zľava na každú zásielku pre produkt DHL Parcel Connect CZ (export a import CZ/SK)

40% zľava z DHL Parcel Connect  pre export do  Rakúska, Nemecka, Maďarska a Poľska.

Mentoring

Víťazom sa budú venovať špičkoví mentori, ktorý vás budú vzdelávať a usmerňovať v oblasti strategického marketingu, biznis developmentu a použiteľnosti. Každého mentora majú víťazi k dispozícií na jedno stretnutie a dva profesionálne dvojhodinové workshopy.

Audity, stratégia a konzultácie od ui42

Marketéri, stratégovia, správcovia eshopov, UX dizajnéri a analytici z ui42 a ui42 digital pripravili pre  víťazov kategórie skokani a exportéri služby v hodnote 2 200€, najlepší z kategórie Bricks to cliks sa môžu tešiť na služby v hodnote 1 700€ a výhercovia kategórie malé a stredné e-shopy získajú služby v hodnote 850€.

Fulfillment by FHB

Profesionálna logistická firma má pripravené ceny pre finalistov aj víťazov súťaže a to 1 hodinu konzultácií pre všetky zapojené e-shopy, 3 hodiny konzultácií pre každého finalistu a 10 hodín konzultácií v priebehu roka pre víťazov jednotlivých kategórií. Finalisti zároveň získavajú 3 mesačnú a víťazi 6 mesačnú zľavu z ceny služieb v prípade, ak sa rozhodnú pre outsourcing logistiky, čím svoj e-shop posunú na úplne iný level.

Zásielkovňa.sk Zásilkovna.cz

Obľúbený profesionál v oblasti odosielania a doručovania pre víťazov pripravil tieto ceny: Kategória Malé a stredné e-eshopy: akciová cena 1,50€/38 Kč zásielka doručovaná v rámci SR/CZ, pri podaní na akejkoľvek pobočke v SR/CZ. Kategória Skokani a exportéri a Bricks to clicks: 20% zľava z každej zásielky doručovanej v rámci našich výdajných miest v SR, ČR a HU.

 

BigName

Profesionálna namingová agentúra víťazom poskytne konzultáciu k aktuálnemu brandingu úplne zadarmo + 10% zľavu na ďalšie BigName služby podľa individuálnej potreby víťaza (renaming, dizajn/redizajn loga a grafickej identity). 

Daren & Curtis

Špičková agentúra Darren&Curtis má pre víťaza kategórie Skokani a exportéri pripravený branding služby(naming, tvorba loga, kreatívna sada bannerov) v hodnote 2 000€, výherca kategórie Bricks to cliks získa branding služby v hodnote 1 500€ a najlepší e-shop z kategórie malé a stredné e-shopy získa možnosť zúčastniť sa seminára a využiť konzultáciu v hodnote 500€.

Besteron

Nová super efektívna platobná brána zákazníkom ponúka viacero možností pre bezpečnú a pohodlnú platbu a obchodník má peniaze na účte za pár minút. Partner súťaže  poskytne všetkým víťazom minimálne mesačné plnenie pre všetky svoje programy na 2 roky zdarma.

Pricemania Academy

Profesionálny a unikátny vzdelávací program poskytuje práve Pricemania Academy. Víťazi získajú 2 hod. konzultácií v oblasti e-commerce/marketingu s Michalom Králom (využiteľné v roku 2017) úplne zadarmo, k tomu je pre nich pripravený kredit v hodnote  100€ na služby na www.pricemania.sk / www.pricemania.cz, platný v roku 2017. Navyše, všetci účastníci súťaže získajú 20 % zľavu na workshopy v rámci Pricemania Academy využiteľnú v roku 2017.

Profit 365+

Profesionálny on-line účtovný softvér je inovatívny nástroj, ktorý znateľne zvýši IQ vášho podnikania. Každý víťaz získa  20% zľavu na nákup licencie Profit365 a 20 % zľavu zo školenia účtovania v Profite (štandardná cena 100,-€).

Acomware

Špičková konzultačná spoločnosť pre e-commerce má ceny pripravené najmä pre české eshopy a retail.  Víťazov čakajú konzultácie ohľadne marketingu - pre menších hráčov v hodnote 500 €/ pre väčších hráčov v hodnote 1000 €. Acomware pre výhercov vypracuje tiež analýzu (kategóriu si zvolí víťaz): -Audit PPC a XML kampaní – v hodnote 500€ -Mobilná stratégia alebo exportná analýza v hodnote 1000€                                                     -RFM analýza – v hodnote 1000 €

Volis international

Odborníci na online marketing venujú šiestim víťazom 8 hodín online poradenstva alebo konzultácií úplne zadarmo, k tomu prípadne nastavenie alebo správu ppc kampaní v hodnote 2400€ (48 hodín x 50 €). Navyše, štyria víťazi z vopred dohodnutých kategórii sa v rámci case study môžu zúčastniť prezentácie na Trend Online Academy na jeseň 2017 a odpromovať svoju službu/produkt/e-shop pred stovkou špičkových odborníkov a profesionálnych marketérov.

Superfaktúra

Superfaktúra je on-line účtovný softvér, ktorý vám zaručí prehľadnosť a zrozumiteľnosť všetkých vašich účtov. Pre víťazov je pripravený najvyšší Prémiový balík s kompletnou funkcionalitou na 1 rok zadarmo. Balík zahŕňa prepojenie s e-shopom a rôzne číselné rady pre faktúry.

SAEC Bezpečný nákup

Saec pre všetkých víťazov vypracuje audit obchodných podmienok, objednávkového procesu a potvrdzujúcich mailov a následne zostaví odporúčania na  úpravu auditovaných položiek  v súlade s platnou legislatívou. Víťazi následne získajú certifikát „SAEC – Bezpečný nákup“, vrátane poradenstva v oblasti eshopového práva na jeden rok zadarmo.

socha - Víťaz Mastersgate

Vecnou cenou v súťaži je jedinečná pamätná sklenená socha, vyrobená špeciálne pre víťazov súťaže MastersGate. Ocenenie zvýši kredibilitu víťazného e-shopu a bude vám pripomínať jedinečný úspech vo vašom podnikaní.

Pre všetkých finalistov

Akceleračné školenie

Naše akceleračné školenia sú workshopy zamerané na odborné vzdelávanie v oblasti e-commerce podnikania. Cieľom akceleračných školení je nie len vzdelávať, ale aj motivovať, inšpirovať a pomôcť vám pri riešení vašich problémov. Ak chcete, aby sa váš bussines neustále zlepšoval, rástol a skvalitňoval, akceleračné školenie je pre vás ideálna voľba.

Logo Finalista mastersgate

Už len samotná účasť v súťaži je pre každý e-shop úspechom. Logo MastersGate môžete umiestniť na váš e-shop, čím zároveň oboznámite zákazníkov s tým, že  patríte medzi top eshopy v súťaži MastersGate a zvýšite tak svoju kredibilitu.