Eventy

Ak niečo milujete, túžite sa o to podeliť. Našou vášňou je akcelerácia ecommerce projektov a prepájanie ambicióznych ľudí čo sa neboja vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Z toho dôvodu pre vás pripravujeme niekoľko eventov počas celého roka, kde máte možnosť stretnúť sa so zaujímavými speakrami a pýtať sa na otázky, na ktoré hľadáte odpovede. Nasať mnôžstvo kvalitného know how z praxe a stretnúť sa s ďalšími podnikateľmi, ktorí sa zamýšľajú nad podobnými výzvami, rovnako ako aj vy. Sledujte našu ponuku eventov pravidelne, tak vám určite žiadny z eventov (možno aj práve vo vašom meste) neunikne.

Máte tip na konrétnu tému eventu, či speakra - ktorá vás zaujíma? Napíšte rovno našej event ambasádorke Adriane na jej email adriana.mucickova@ui42.com :)

Nadchádzajúce eventy

Február 2018

Digital Marketing Stories - Brand

  • 27. február v čase od 18:00 do 21:00
  • Tesla Coffee and Bar, Panská 14, 811 01 Bratislava, Slovensko

Úspešný koncept Digital Marketing Stories pokračuje aj v roku 2018 a to rovno zaujímavou témou BRAND, ktorú rieši každý podnikateľ. Pozvali sme si dvoch hostí, ktorých spája budovanie vlastného brandu na viacerých trhoch zároveň a úspešná success story, o ktorú sa majú chuť podeliť.

Lístky - https://tickpo.sk/detail/digital-marketing-stories---brand

Viac informácií.

Uplynulé eventy