Eventy

V 2. ročníku súťaže sme si pre vás pripravili ešte niečo navyše. Chceli sme vzdelávať nielen súťažiace e-shopy, ale aj verejnosť, a preto sme si pripravili až 3 druhy podujatí. Prvým z nich boli sprievodné podujatia, tzv. Kick-off eventy, kde sme mali pripravené rôzne praktické prednášky od odborníkov na tému e-commerce. Kick-off eventy sme uskutočnili tento rok až v piatich mestách na Slovensku a v Čechách. Ďalším vylepšením bolo samotné finále Mastersgate Ecommerce Summit, ktoré sa uskutočnilo 7.4.2017 a malo formát jedinečnej e-commerce konferencie pre 250 účastníkov. Pre finalistov a víťazov sme si samozrejme pripravili niečo extra - 4 akceleračné školenia.

Nadchádzajúce eventy

Uplynulé eventy

August 2017

MastersGate Akcelerátor: UX a web

 • 21. 8. 2017, 9:00 - 16:00
 • Slovak Business Agency, Karadžičova 2 - Twin City Blok A

Keďže chceme našich víťazov, finalistov, súťažiacich, ale i širokú verejnosť ďalej vzdelávať v oblastiach e-commerce, rozhodli sme sa zorganizovať sériu celodenných workshopov pod názvom MastersGate Akcelerátor. Už v auguste sa bude konať prvý so zameraním na UX a web. Pre viac info sledujte náš FB event.

September 2017

MastersGate Akcelerátor: Logistika

Logistika
 • 18.9. 2017, 9.00 - 16.00
 • KPMG Bratislava

Keďže chceme našich víťazov, finalistov, súťažiacich, ale i širokú verejnosť ďalej vzdelávať v oblastiach e-commerce, rozhodli sme sa zorganizovať sériu celodenných workshopov pod názvom MastersGate Akcelerátor. V septembri sa bude konať druhé školenie so zameraním na logistiku a logistickú prípravu pred vianočnou sezónou.

Október 2017

MastersGate Akcelerátor: Výkonnostný marketing

 • 3.10. 2017, 9.00 - 16.00
 • KPMG, Bratislava

Keďže chceme našich víťazov, finalistov, súťažiacich, ale i širokú verejnosť ďalej vzdelávať v oblastiach e-commerce, rozhodli sme sa zorganizovať sériu celodenných workshopov pod názvom MastersGate Akcelerátor. Toto školenie bude už 3. v poradí a bude sa zameriavať na výkonnostný marketing. 

MastersGate Akcelerátor: Branding

 • 26.10. 2017, 9.00 - 16.00
 • KPMG

Patríte k tým, čo si nemyslia, že cena je to jediné, čo v súčasnosti predáva? Správne! Cena už nie je všetko a o tom vedia svoje aj rečníci, ktorí vystúpia na našom ďalšom školení, tentokrát zameranom na branding. Príďte na školenie MastersGate Akcelerátor: Branding a zistite, ako vybudovať silnú značku. Kapacita školenia je limitovaná, preto neváhajte a zaregistrujte sa už DNES a získajte Early Bird Ticket!

September - November 09/16

Séria Kick-off eventov

MastersGate
 • September - November 2016
 • SR a ČR

Na eventoch nechýbali praktické prednášky od odborníkov z oblasti e-commerce a inšpiratívne príbehy úspešných e-shopov.

Apríl 04/17

MastersGate Ecommerce Summit

Finále súťaže
 • 7. Apríl 2017

Súťaž MastersGate tento rok vyvrcholila jedinečnou konferenciou MastersGate Ecommerce Summit zameranou na rast e-shopov. Mali sme pre vás pripravené až 2 stage, na ktorých vám prednášali viac ako 20 spíkri na témy, ako sú napríklad sociálne mediá, UX, branding, analytics, financie, export alebo investície. Tešiť ste sa mohli aj na prednášky úspešných majiteľov e-shopov. V tretej miestnosti odohrávalo finále súťaže MastersGate, kde sa 12 finalistov odprezentovalo pred odbornou porotou. Summit ukončilo odovzdanie cien víťazom súťaže MastersGate.