2. ročník

 • August, 2016

  Začiatok online kampane

 • September - November, 2016

  Kick-off eventy

 • December, 2016

  Začiatok prihlasovania do súťaže

 • Apríl - November, 2017

  Akceleračné školenia pre finalistov

 • 15.2. - 15.3. 2017

  Verejné hlasovanie

 • 28.2. 2017

  Koniec prihlasovania do súťaže

 • 17.3. 2017

   Vyselektovanie finalistov

 • 7. 4. 2017

  Finále MastersGate

Víťazi

Kategória “Malé a stredné e-shopy”

Ondrej Gazda, Gabonga: "MastersGate je začiatok štartu a odrazenie sa, začiatok spolupráce s odobrnimi. Príležitosť rásť."

Kategória “Bricks to clicks”

Oliver Fodor, Vnímavé Hračky: "Súťaž má podľa mňa veľký potenciál. Organizátorom sa podarilo združiť špičkových odborníkov v oblasti e-commerce a vybudovať nový priestor pre zdieľanie poznatkov a skúseností. Je to jednak ohodnotenie práce celého nášho tímu, ale aj výzva a záväzok do budúcna."

Kategória “Skokani a exportéri”

Michal Kozmér, Bubulákovo: "Je to super nakopnutie. Máme do budúcnosti veľké plány ktoré teraz máme možnosť konzultovať s TOP slovenskými agentúrami čo je pre nás hodnotnejšie a potrebnejšie ako čokoľvek iné.Zavazuje nás to od teraz makať na 200 percent aby sme nesklamali dôveru poroty. Feedback od poroty na to ako to robíte je tou najcennejšou vecou čo môžete získať. Ak išiel niekto na mastersgate ako otvorený človek príjmať nové veci tak to bolo do bodky užitočné."

Kategória “České e-shopy”

Onřej Lang, Rajkovani: "Stojí to za to si projít procesem soutěže a zjistit Váš současný stav vůči ostatním e-shopům a také, jak Vás berou Vaši zákazníci. Navíc, když se dostanete do finále, tak je to fajn zážitek. Samotná konference také byla super :-)"

Špeciálna cena - Cena za najväčší investičný potenciál

Katarína Bobáková, Oblečsadoroboty: "Pre nás je to veľká česť aj radosť. Naše víťazstvo berieme ako dôkaz, že aj odborníkom dáva zmysel to, ako robíme našu prácu, aké máme plány a vízie. Ale hlavne pre nás toto víťazstvo znamená niečo ako začiatok určitej novej cesty, na ktorej sa nám otvárajú nové dimenzie aj možnosti. Ak svoj eshop manažujete s radosťou a ste ochotní doň vložiť aj viac, ako je štandard - určite sa prihláste. Už samotná súťaž prináša nové inšpirácie a výzvy, ktoré vás môžu len posunúť ďalej :-)"

Špeciálna cena - Cena za najväčší dopad na spoločnosť

Peter Černák, Ihrysko: " Špeciálne ocenenie je povzbudením pre všetkých iHRYskáčov vrátane desiatok pomocníkov, ktorí ľudí po celom Slovensku vťahujú do krásneho sveta hier."