Prečo vás expedovanie stojí viac ako len cenu prepravy a ako to môžete zmeniť?

Odhliadnuc od obalových materiálov je často ako náklad na expedovanie považovaná iba cena balíka, poprípade dobierky, ktorú prepravca účtuje odosielateľovi.

Zadarmo a pre všetkých - digital workshopy MastersGate Academy

V ui42 považujeme za prirodzené podporovať eCommerce komunitu. Odborníci, ktorí na našich eventoch prednášajú denne využívajú svoje know-how a pomáhajú klientom posúvať sa vpred.

MastersGate - ocenenie TOP akcelerátor roka, ideme reprezentovať do Varšavy!

Spomedzi 500 prihlásených startupov sa práve MastersGate umiestnil medzi top elitu, ktorá bude reprezentovať Slovensko v zahraničí

Heureka Roadshow konečne na Slovensku

Máte chuť vyťažiť maximum počas blížiacej sa top sezóny roka? Vsaďte na porovnávače!

Ecommerce projekt MastersGate postúpil do finále CESAwards

Náš mladý, unikátny projekt MastersGate zaznamenal obrovský úspech - postup do finále CESAwards. Mená víťazov sa síce ešte len dozvieme, no už teraz nás teší zaradenie medzi inšpirujúce projekty z 10 krajín.

Postrehy marketérov zo zatiaľ najväčšej konferencie pre eshopy na Slovensku - MastersGate Ecommerce Summit 2018

MastersGate je celoročný projekt so zameraním na podporu, rast a expanziu eshopov. V poradí už tretí ročník sa počas dvoch dní, v podaní 25 speakrov na 2 stageoch sústredil na best practices a pripravované novinky z prostredia online marketingu.

Súťaž MastersGate 2018 má svojich finalistov

Štyri súťažné kategórie, päť odborných porotcov a viac ako 200 súťažných eshopov, ktoré chcú zvýšiť svoje obraty, zlepšiť výsledky v online marketingu ako aj posúvať svoj biznis za hranice, expandovať.

Marketingová Stratégia a taktika pre B2B segment | Volis International

Prinášame vám pár tipov, ako postupovať v rámci digitálnych aktivít v segmente B2B. Taktiež sa zameriame na rozdiely v B2B a B2C komunikácii.

Tieto knihy by si mal prečítať každý majiteľ úspešného eshopu

Nezáleží na tom, či ste v oblasti eshopov nováčikom alebo veteránom s množstvom skúseností. Proces učenia sa nikdy nekončí a s každou novou vedomosťou môže Váš biznis rásť oveľa rýchlejšie a efektívnejšie. Na ceste za úspechom sa môžete inšpirovať našim výberom knižných publikácií od tých najlepších, ktorí sa o svoje skúsenosti neváhali podeliť s ostatnými.

Spoločne píšeme úspešný príbeh MastersGate 2018

MastersGate je unikátny projekt z dielne ui42 zameraný na akceleráciu stredne veľkých a malých eshopov. Cieľom podujatia je okrem podpory rastu eshopov aj aktívny networking, zdieľanie know-how a zároveň poskytuje príležitosť dostať váš eshop na svetlo ecommerce sveta. V rámci aktuálneho ročníka čaká na záujemcov možnosť prihlásiť sa do obľúbenej súťaže, ako aj niekoľko ďalších významných noviniek. Celý projekt vyvrcholí v júni tohto roka 2-dňovým summitom.

Nový MastersGate manažér

Je skvelé mať šikovných ľudí v tíme a je zároveň úžasné, ak môžu rásť a rozvíjať sa. To je našťastie aj náš prípad v uičku. Radi by sme vám predstavili staronovú tvár ui42 Adrianu Mučičkovú, ktorá od nového roka prevezme dôležitú úlohu manažérky MastersGate projektu. 

Staneme sa lídrami alebo si necháme utiecť príležitosť?

Lietajúce a autómne autá, digitalizácia krajiny, ochrana dát vo virtuálnom svete. Ako ovplyvnia technológie a inovácie podnikanie na Slovensku v horizonte 5 až 10 rokov?

Nové SUV Peugeot 5008 - Prípadová štúdia VOLIS INTERNATIONAL – Auto novej dimenzie

Počas horúcich letných dní tím špecialistov z Volis International spustil kampaň na odprezentovanie nového modelu Auta novej dimenzie – Peugeot 5008. Nové rodinné SUV s najnovšími technológiami, ktoré uspokojí priania nejedného manažéra, či otca rodiny. Kampaň trvala presne mesiac a jej cieľom bolo zvýšiť povedomie o tejto jedinečnej novinke na slovenskom trhu, odprezentovať benefity nového modelu, ako aj získať databázu emailových kontaktov. S naším kreatívnym tímom sme navrhli microsite, na ktorej Auto novej dimenzie ostalo návštevníkom skryté a motivovali ich na jeho odhalenie.

Riaď svoju firmu s Profitom365

Si podnikateľ? V tom prípade dobre vieš, aké problematické a ťažkopádne dokáže byť udržanie si 100 % kontroly nad firmou. Zháňanie aktuálnych firemných dát, neporiadok vo faktúrach a pohľadávkach, čakanie na účtovníka… Jednoducho, chaos. Začni riadiť firmu s Profit365 a definitívne hoď za hlavu všetky tieto problémy.

Tretie jesenné školenie zo série MastersGate zamerané na výkonnostný marketing

Tretie školenie MastersGate Akcelerátor: Výkonnostný marketing sa konalo v utorok 3. októbra v sídle KPMG. Tentokrát boli prednášky vedené na tému výkonnostný marketing. Počas 7 hodín sa naši eshopisti mali možnosť dozvedieť všetko o performance marketingu na Facebooku, tvorbe kampaní v Google AdWords alebo aj o najvhodnejších YouTube stratégiách od špecialistov z ui42 digital a Volis International.

Druhé školenie v sérii MastersGate Akcelerátor v znamení Logistiky

Po úspešnom MastersGate Akcelerátor: UX a web (18.8.) sa minulý týždeň konalo školenie zamerané na Logistiku. Vystúpili odborníci z logistických firiem, ktorí e-shopistom odovzdali svoje dlhoročné know-how. Doplnením programu bola prednáška ohľadne daňovej prípravy od KPMG. Eshopisti sa vďaka daným prednáškam dozvedeli, ako sa najefektívnejšie pripraviť na najrušnejšie obdobie ecommerce - Vianoce.

Ako riešiť fakturáciu, ak máte e-shop

Pred spustením e-shopu podnikateľ rieši mnoho vecí, medzi ktorými sú aj tie menej záživné. Jedným z nich je dokladovanie účtovníctva. Mať e-shop a vystavovať faktúry v exceli je nonsens, vystavovať ich manuálne priamo v účtovnom programe (ak ste s ním doposiaľ nerobili) je príliš komplikované, faktúry generované CMS systémami nemusia zohľadňovať miestnu legislatívu a jej zmeny. Možností je viacero, avšak v dobe cloudovej sa zakladateľom e-shopov otvorili omnoho väčšie možnosti.

Reklamná agentúra daren&curtis

Dátum vzniku agentúry daren&curtis datujeme ku koncu roku 2004. Z ambiciózneho podnikateľského nápadu sme za 13 rokov vybudovali stabilnú a rastúcu firmu, ktorá je pevnou súčasťou slovenského trhu reklamných agentúr. Ponúkame komplexné služby v oblasti reklamy a marketingu a našim poslaním je pomáhať klientom s ich podnikateľskými výsledkami.

MastersGate Akcelerátor: Výkonnostný marketing - 3. školenie v sérií MastersGate Akcelerátor

Už sa neviete dočkať tretieho školenia série MastersGate Akcelerátor? Chcete sa dozvedieť niečo viac o výkonnostnom marketingu? Chcete zistiť, ktorý kanál výkonnostného marketingu je pre váš e-shop ten najvhodnejší? Príďte na naše školenie a získajte odpovede na tieto, ale i iné e-commerce otázky.

V auguste odštartujeme prvý MastersGate Akcelerátor

Súťaž MastersGate sa ešte neskončila. Už v auguste sa môžeme opäť stretnúť pri zaujímavom workshope na tému - UX a web. Týmto školením vás budú sprevádzať dlhoroční e-commerce špecialisti a bude prispôsobený pre online podnikateľov. Tento workshop je organizovaný v rámci série štyroch školení pod názvom “MastersGate Akcelerátor” a bude sa konať od augusta do októbra. Každé školenie bude zamerané na inú oblasť.

Akceleračný program súťaže MastersGate už začal. Prvé školenie v znamení Analytics.

Ak ste pravidelne sledovali našu súťaž MastersGate, určite viete, že samotní víťazi získali za prvenstvo v každej kategórií balíček školení a produktov, tzv. Akceleračný program. Víťazi ani trošku nezaháľali a už máme aj prvú spätnú väzbu ohľadne Analytics Workshopu od Petra Jakuša z ui42 a Kataríny Bobákovej z Oblecsadoroboty.sk.

Zážitok na e-shope je dôležitejší ako cena produktu

Prečo by sa ľudia mali rozhodnúť práve pre váš e-shop? Existujú predsa webstránky, napríklad nie málo známa Heureka, kde si ľudia môžu porovnať ceny a recenzie produktov z takmer všetkých slovenských aj českých e-shopov, ako aj recenzie samotných predajcov. A keď sú všetky tieto parametre porovnateľné, tak práve zákaznícka skúsenosť zaváži pri rozhodnutí o kúpe.

Prihlásili sa a zvíťazili. Čo na súťaž MastersGate hovoria e-shopy, ktoré v nej triumfovali?

Víťazov súťaže MastersGate už poznáme a preto sme neváhali a spýtali sme sa na ich pocity a názory (o tom, ktorý eshop vyhral akú kategóriu si môžete prečítať v tomto článku). Našimi otázkami sme sa snažili zistiť,  prečo sa do súťaže vlastne prihlásili a v čom vidia pridanú hodnotu takéhoto podujatia. Hoci si až do samotného finále nemohli byť istí svojim víťazstvom, všetci priznávajú, že už samotný proces súťaže bol obohacujúci a prospešný pre ich podnikanie. A práve preto by odporúčali každému e-shopu vyskúšať túto šancu, keďže naozaj nemajú čo stratiť. Môžu iba získať.

MastersGate Ecommerce Summit spravil z obyčajného aprílového piatku neopakovateľný zážitok

Tento deň si bude pamätať nielen viac ako 250 účastníkov konferencie vďaka pridanej hodnote, ktorú so sebou priniesla, ale aj 6 výhercov MastersGate súťaže, ktorí čoskoro prejdú na nový level svojho podnikania.

Poznáme víťazov e-commerce súťaže MastersGate

Piatok 7.4.2017 sa niesol v duchu e-commerce keďže sa práve v tento deň konalo vyvrcholenie súťaže Mastersgate. Zakončenie druhého ročníka bolo unikátne a sprevádzané konferenciou, na ktorej sme privítali viac ako 250 účastníkov. Ako MastersGate Ecommerce Summit prebiehal a kto sú víťazi? Prinášame vám krátky report.

Ako a prečo zlepšiť vyhľadávanie v e-shope

Aké je vyhľadávanie na vašom eshope? Nájdu vaši zákazníci vždy všetko, čo potrebujú? Na prvý pohľad sa to tak možno nezdá, ale vyhľadávanie je jedným z dôležitých aspektov úspešnoti vášho eshopu.

Rozhovor so Zoot: Prečo je identita vášho eshopu taká dôležitá?

Identitu vášho eshopu by ste nemali zanedbať. Správne zvolená identita definuje nie len váš eshop, ale aj jeho budúcnosť a všetky vaše úspechy v ecommerce podnikaní.

Ako vybudovať úspešný e-shop alebo kritériá výberu víťazov MastersGate

Chcete vedieť, aké sú kritéria výberu víťazov v súťaži MastersGate? Ak áno, všetko sa dozviete v tomto článku!

Ako sme vyberali finalistov súťaže MastersGate

Ak ste sa aj vy rozhodli zapojiť do e-commerce súťaže MastersGate, rozhodne ste sa prihlásili s cieľom dostať sa do finále a pri najlepšom vyhrať. Keďže selekciu finalistov máme už za sebou, určite chcete vedieť, ako sme vybrali tých najlepších.

Je rozhodnuté! Toto je zoznam finalistov súťaže MastersGate

V súťaži MastersGate ide do tuhého. Verejné hlasovanie je už ukončené a naša odborná porota ukončila preselekciu. Výsledkom výberového konania je zoznam tých najlepších, ktorí postupujú do finále. Nižšie nájdete oficiálny zoznam finalistov súťaže MastersGate!

7. Apríl - deň, ktorý by si mal poznačiť každý e-shopista

Už 7. apríla sa v priestoroch FIIT STU uskutoční vzdelávacia e-commerce konferencia Eshop Summit. Event bude zároveň spojený s vyvrcholením druhého ročníka úspešnej súťaže MastersGate, zameranej na akceleráciu e-shopov. Aký bude program a na koho sa môžete tešiť?

7 dôvodov prečo by ste nemali prihlásiť svoj e-shop do súťaže MastersGate

Udalosť roka v oblasti on-line podnikania sa nezadržateľne blíži. Už na jar tohto roka budeme poznať víťazov unikátnej súťaže MasterGate, ktorí získajú ročný akceleračný program v hodnote niekoľko tisíc eur. Naprázdno neobídu ani ostatní súťažiaci, ktorí už len samotnou registráciou získavajú niekoľko výhod a množstvo nových príležitostí. Ak však ešte stále váhate, či sa do tejto súťaže prihlásiť, prinášame vám 7 dôvodov, prečo by MastersGate pre vás mohla byť strata času.

Pozor zmena! Do súťaže MastersGate sa budete môcť prihlásiť ešte v januári 2017

Už od septembra 2016 sa môžu slovenské i české e-shopy prihlasovať do súťaže MastersGate, ktorej najväčším lákadlom je práve 12-mesačný akceleračný program ako hlavná výhra. Pôvodne malo k uzatvoreniu registrácie do súťaže dôjsť už v decembri 2016, no na základe interných okolností a zaneprázdnenosti online obchodov sme sa rozhodli timeline projektu mierne upraviť. Čiže do súťaže sa bude možné prihlásiť až do 31. januára 2017.

Séria 5 sprievodných podujatí súťaže MastersGate úspešne ukončená

Po úspešných Kick-off eventoch v Žiline (14.9.), Košiciach (29.9.), Brne (26.10.) a Bratislave (9.11.) sa koncom novembra konalo v Prahe posledné podujatie, na ktorom nechýbali zaujímavé prednášky doručené odborníkmi v oblasti e-commerce.

15 tipov na skvelý vianočný darček z našich slovenských e-shopov

Ako každý rok, je tu čas sviatkov a s ním aj nami neľahká úloha, nájsť vhodné darčeky pre našich blízkych. Za peknými vecami na Slovensku netreba chodiť ďaleko. Do našej súťaže sa minulý rok prihlásilo viac než 100 e-shopov. Mnohé z nich ponúkali veľmi zaujímavý a netradičný tovar, za výhodné ceny. Čítajte ďalej a načerpajte inšpiráciu.

Staň sa stážistom v e-commerce súťaži MastersGate

MastersGate je súťaž pre e-shopy, ktorá je organizovaná agentúrou ui42 – riešenia pre web. Naša hlavná vízia je zlepšiť slovenský a český e-commerce trh. Veríme, že keď sa spojí šikovný obchodník so skúseným e-commerce consultantom a vie ako použiť rôzne účinné marketingové nástroje, môže to viesť k rapídnemu rastu e-shopu.

UX nie je všetko: Dobré CX je tiež dôležité

V minulých článkoch ste sa dozvedeli, čo je to UX a UI. Dnes si vysvetlíme posledný dôležitý pojem CX. Tým, ktorí vedia, že CX je skratka Customer Experience, sa určite naskytla otázka, či je rozdiel medzi UX a CX. Vo všeobecnosti, CX a UX majú veci spoločné, avšak každý má aj svoj unikátny účel. To ale neznamená, že nemôžu pracovať ruka v ruke. Opak je pravdou.

Intuitívne UI: Ako môže vylepšiť UX

V minulom článku sme si povedali, čo je to UX a prečo je tak dôležité. V tomto článku si vysvetlíme ďalší dôležitý pojem: Intuitívne UI. Je to skratka pre intuitívne používateľské prostredie (User Interface) a je to aj presne to, čo názov hovorí.

Prečo je UX na e-shopoch tak dôležité

V Amerike pojem UX funguje už pár rokov a našťastie sa už pomaly dostáva aj do Európy. A čo je to vlastne to UX? Je to skratka pre User Experience, ktorá je veľká časť celku CX (Consumer Experience). Firmy si začínajú uvedomovať, že čím lepšiu experience má zákazník, tým je spokojnejší a má väčšiu chuť nakupovať. V konečnom dôsledku sa zákazník stane lojálnym. 

5 rád na lepšie zabezpečenie vášho e-shopu

Online biznis rastie dennodenne. Lejú sa do neho nemalé peniaze a kde je veľa peňazí, tam je priestor pre rozvoj, ale i pre zlodejov. Nenechajte nič na náhodu a zabezpečte sa. Online podnikanie je jedným z hlavných cieľov cyber kriminality.

Ako správne zabaliť a poslať balík? Praktické tipy ako predísť poškodeniu prepravovanej zásielky

Plánujete poslať balíček svojej rodine alebo blízkym do zahraničia? Obávate sa znehodnotenia obsahu zásielky? Ste firma alebo e-shop, ktorý doručuje zákazníkom tovar a nebaví vás stále riešiť reklamácie poškodenia tovaru spôsobených prepravou? Nepodceňujte zabalenie vašich balíkov. Poradíme Vám, ako zásielku správne a spoľahlivo zabaliť a tým predísť jej prípadnému poškodeniu.

Sila fotografií na e-shopoch

Fotky produktov sú to najdôležitejšie. Predstavte si, že ste zákazník. Chcete si kúpiť určitú vec, ale v ponuke je veľa možností. Listujete dlhým zoznamom a nič Vás nezaujalo. Takýto pocit sa stáva bežne. Má to za následok veľa faktorov, no jeden z najhlavnejších je fotografia produktu.

Čo nás naučil Eshop Akcelerátor 2015 a prečo pokračujeme ďalej?

Vždy, keď sa pustíte do realizácie svojej myšlienky alebo projektu, máte veľké množstvo očakávaní a entuziasmu. No nechýba ani strach. To bol tiež prípad Eshop Akcelerátora. Minulý  rok na jar sme ešte nevedeli, čo nás presne čaká. Všetci, čo na tomto skvelom projekte pracovali, nevedeli ako bude prvý ročník súťaže vyzerať, no všetci dúfali v najlepšie výsledky.

7 najčastejších chýb pri tvorbe XML feedov pre cenové porovnávače

Pozná to asi každý, kto spravuje inzerciu e-shopov pre cenové porovnávače. Nekvalitné dáta v XML feedoch. Spísal som preto článok o najčastejších chybách s ktorými sa v Mergade stretávame denne. Poďme si teda o nich povedať niečo viac.

Ako zvýšim obrat svojho e-shopu pomocou analýzy dát?

Existujú rôzne možnosti, ako zvýšiť obrat vášho internetového podnikania. Väčšina z nich je vám už pravdepodobne známa, napríklad zmena cenovej stratégie či rozšírenie predajných kanálov. Uvažovali ste však už o tom, ako veľmi cenné môžu býť práve dáta pre zvýšenie vášho obratu, pokiaľ ich správne analyzujete? Ak sa podrobnejšie zameriate na vášho zákazníka, marketingové a predajné dáta, zistíte o svjom e-shope prekvapivo veľa. Môžete následne upraviť svoje predajné i marketingové kampane a stratégie podľa potreby a v dlhdobom merítku zaistiť svojmu obchodu zvýšenie zisku.

Ako vyzerá spolupráca nášho víťaza Dedoles a Zásielkovne?

Zásielkovňa bola jedným z hlavných partnerov Eshop Akcelerátora 2015 a v rámci víťazných cien ponúkla balíček svojich služieb. Keďže online obchod Dedoles bol jedným z víťazov, získali balíček od Zasielkovne a rozhodol sa ho vyskúšať. Ako táto spolupráca dopadla a ako vníma Dedoles Zasielkovňu sa dozviete v nasledujúcich riadkoch prostredníctvom článku, ktorý nám poskytla Veronika - team leaderka zákazníckého servisu v Dedolese. 

Prečo je HotJar “hot” alebo aké funkcie by ste v tomto online nástroji určite mali vyskúšať?

Vaša stránka vyzerá veľmi pekne, moderne a jednoducho, no podľa analýz návštev a obratov to tak vôbec nevyzerá? Potom je čas buď na UX audit zo strany odborníka (prečítajte si článok o UX audite, ktorý pomohol online obchodu Dedelos) alebo na použitie vhodných nástrojov, ktoré vám pomôžu so zistením nedostatku na vašej stránke.

7 trikov pre redesign webovej stránky podľa Dedolesu

Online obchod s eko tričkami Dedoles bol víťazom Eshop Akcelerátora 2015. Získal niekoľko cien a jednou z nich bola taktiež konzultácia s firmou ui42, okrem iného s oddelením UX (user experience) a e-commerce.

Fulfillment - logistické riešenie pre e-shopy je dostupné už aj na Slovensku!

V dnešnej dobe funguje na Slovensku už viac ako 8 000 online obchodov. Pokiaľ je eshop menších rozmerov a nemá až toľko objednávok, tak nerieši problémy ako je napríklad skladovanie, balenie alebo preprava. Problém nastáva vtedy, keď sa eshop poriadne rozbehne a nestíha riešiť pribudajúce výzvy v logistike. Jedným z riešení je aj outsourcing logistiky, a preto sme sa rozhodli napísať článok s pomocou firmy Fulfillment – by FHB Group. Dočítate sa, čo vlastne táto firma robí a ako môže napríklad aj vám konkrétne pomôcť s logistikou. 

Nádejný exportér a jeho prvé kroky v Akcelerátore

Dedoles sa stal víťazom súťaže Eshop Akcelerátor v kategórii Nádejní exportéri. Firma Dedoles je e-shop, ktorého filozofiou je meniť svet k lepšiemu. Predáva eko tričká, ktoré sú farbené organickými farbivami.  Ak chcete vedieť viac o tom, čo sa u nich zmenilo po skončení súťaže Eshop Akcelerátor a čo odporúčajú ostatným e-shopom, prečítajte si náš rozhovor :).

Artube: „Aký prínos pre nás malo stretnutie s mentorom Jozefom Šovčíkom?“

Víťazov súťaže Eshop Akcelerátor sme si už predstavili. Čo všetko však e-shopy víťazstvom získali? Okrem toho, že sa zviditeľnili a nazbierali množstvo skúsenosti počas samotnej súťaže, obohatil ich aj mentoring od skúsených odborníkov: Martina Krupu, Jozefa Šovčíka a Viliama Bendíka.

Lákavé EKO produkty z ponuky obchodov z Eshop Akcelerátora

Aj na Slovensku máme množstvo šikovných ľudí, ktorí dokážu vytvárať inovatívne produkty a vychytávky. Neveríte? Pozrite si niektoré z TOP produktov slovenskej súťaže e-shopov, ktorá pomáha mladým Slovákom stavať sa na vlastné nohy a zároveň prinášať pridanú hodnotu zákazníkom.

Eshop Akcelerátor zaujal médiá: kde všade sa o ňom písalo?

Súťaž Eshop Akcelerátor v roku 2015 oslovila slovenské startupy aj zabehnuté progresívne firmy, o čom svedčí aj veľký záujem súťažiacich a médií. O Eshop Akcelerátore písali Hospodárske noviny, ktoré súťaž predstavili verejnosti, ako aj weby Artube, Touch IT či Cancel.sk. Mnohé informácie boli dostupné aj na blogu ui42.

Pohľad pod "pokrievku" súťaže Eshop Akcelerátor

Od finále Eshop Akcelerátora už ubehol nejaký ten čas. Víťazi sú známi, finalisti sa tešia na akceleračné školenie. Jedna vec však ostáva záhadou: čo sa dialo za zatvorenými dverami štúdia a ako postupovala porota pri hodnotení finalistov? To, prečo vyhrali tí, ktorí vyhrali, zaujíma mnohých a preto sme sa rozhodli pootvoriť dvere 13. komnaty a opýtať sa samotných porotcov, v čom boli víťazi Eshop Akcelerátora iní ako ostatní finalisti.

Ako sa darí víťaznému Eshopu so silným príbehom

Spoločnosť Artube je víťazom súťaže Eshop Akcelerátor v kategórii E-shopy so silným príbehom. Artube je výrobcom eko tričiek z bio bavlny. Sú známe svojou originalitou. Vďaka nim môžete mať umelecké diela od slovenských a českých umelcov na svojom tričku. Chcete vedieť viac o tom, čo sa s nimi stalo po skončení súťaže Eshop Akcelerátor?

Čo má nové slovenký skokan Gym Beam?

Gym Beam je obchod s doplnkami výživy pre športovcov s najrýchlejším doručením v SR podľa hodnotení zákazníkov na portáli heureka.sk, kde sa vďaka podpore ui42 stal partnerom v sekcii športová výživa. Má vyše 50 000 spokojných zákazníkov. Produkty sú doručené najneskôr do 48 hodín. Gym Beam odporúča aj najznámejší slovenský kulturista Jaroslav Horváth. Až 98% zákazníkov odporúča tento e-shop svojim známym.

Eshop Akcelerátor 2015 sa ešte neskončil

Prvý ročník Eshop Akcelerátora sa uskutočnil v októbri 2015. Koncept tohto projektu však nemal vyzerať ako obyčajná súťaž, ktorá sa skončí finálovým odovzdaním cien. Chceli sme urobiť niečo viac, nielen pre víťazov, ale aj pre finalistov a zúčastnených.