Mentori

Mentori, ktorí Vám pomôžu napredovať! 

Petr Cikán

Head of E-mail Marketing, ACOMWARE

Petr riadi oddelenie e-mailingu, stará sa o vybraných klientov, podieľa sa na obchode a marketingu. Na svojej pozícii využíva bohaté skúsenosti z e-commerce a marketingu, ktoré získava už od roku 1999. Petr vybudoval a 13 rokov prevádzkoval úspešný e-shop s elektronikou, kde zaisťoval všetky aktivity vrátane e-mailingu. 

Petr Cikán
Michal Pastier

Michal Pastier

Co-owner, Zaraguza/BigName

Michal Pastier je nadšenec festivalu Burning Man, spolumajiteľ a kreatívny riaditeľ reklamných agentúr Zaraguza Bratislava, Zaraguza Praha a prvej slovenskej naming agentúry Bigname. V roku 2015 sa dostal na titulku magazínu Forbes Slovensko ako víťaz kategórie biznis 30pod30. Je tiež najmladším držiteľom prestížneho ocenenia FILIP za výnimočný prínos do slovenskej reklamy a prvým copywriterom zo slovenskej agentúry, ktorý získal ocenenie Cyber Young Lions z najprestížnejšieho festivalu reklamy na svete, Cannes Lions. Facebook zaradil ZARAGUZU medzi TOP 10 agentúr na svete, ktoré ho využívajú najkreatívnejšie a je stále jediná v našom regióne, ktorá si odniesla prestížnu Silver Facebook Studio Award a zlatú Euro Effie. O agentúre už písal WIRED, AdWeek, TechCrunch, TrendHunter a mnohé ďalšie svetové médiá.

Michal Král

CEO, Pricemania Academy

Koncom roka 2007 založil portál na porovnávanie cien a kvality internetových obchodov www.pricemania.sk, ktorý umožňuje porovnanie cien takmer 1 mil. produktov z ponuky viac ako 6 000 e-shopov a patrí medzi TOP 30 najnavštevovanejších webov na Slovensku. Michal je držiteľom najinšpiratívnejšieho podnikateľského príbehu v rámci súťaže Mladý inovatívny podnikateľ roka 2011 a bol už dvakrát nominovaný na cenu Ernst&Young podnikateľ roka. Je tiež autorom projektu Pricemania Academy, prostredníctvom ktorého chce pomôcť slovenským e-commerce projektom presadiť sa v silnej konkurencii vďaka špičkovému vzdelávaniu a učeniu sa od skúsených profesionálov.

Michal Král