Staneme sa lídrami alebo si necháme utiecť príležitosť?

Lietajúce a autómne autá, digitalizácia krajiny, ochrana dát vo virtuálnom svete. Ako ovplyvnia technológie a inovácie podnikanie na Slovensku v horizonte 5 až 10 rokov?

Druhé školenie v sérii MastersGate Akcelerátor v znamení Logistiky

Po úspešnom MastersGate Akcelerátor: UX a web (18.8.) sa minulý týždeň konalo školenie zamerané na Logistiku. Vystúpili odborníci z logistických firiem, ktorí e-shopistom odovzdali svoje dlhoročné know-how. Doplnením programu bola prednáška ohľadne daňovej prípravy od KPMG. Eshopisti sa vďaka daným prednáškam dozvedeli, ako sa najefektívnejšie pripraviť na najrušnejšie obdobie ecommerce - Vianoce.

MastersGate Akcelerátor: Výkonnostný marketing - 3. školenie v sérií MastersGate Akcelerátor

Už sa neviete dočkať tretieho školenia série MastersGate Akcelerátor? Chcete sa dozvedieť niečo viac o výkonnostnom marketingu? Chcete zistiť, ktorý kanál výkonnostného marketingu je pre váš e-shop ten najvhodnejší? Príďte na naše školenie a získajte odpovede na tieto, ale i iné e-commerce otázky.

V auguste odštartujeme prvý MastersGate Akcelerátor

Súťaž MastersGate sa ešte neskončila. Už v auguste sa môžeme opäť stretnúť pri zaujímavom workshope na tému - UX a web. Týmto školením vás budú sprevádzať dlhoroční e-commerce špecialisti a bude prispôsobený pre online podnikateľov. Tento workshop je organizovaný v rámci série štyroch školení pod názvom “MastersGate Akcelerátor” a bude sa konať od augusta do októbra. Každé školenie bude zamerané na inú oblasť.

Akceleračný program súťaže MastersGate už začal. Prvé školenie v znamení Analytics.

Ak ste pravidelne sledovali našu súťaž MastersGate, určite viete, že samotní víťazi získali za prvenstvo v každej kategórií balíček školení a produktov, tzv. Akceleračný program. Víťazi ani trošku nezaháľali a už máme aj prvú spätnú väzbu ohľadne Analytics Workshopu od Petra Jakuša z ui42 a Kataríny Bobákovej z Oblecsadoroboty.sk.